| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare! De ce nu imi merge netul de la telefon daca m-am conectat la router? Mentionez ca am un Nokia n8.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu vad ce poate avea.Din ce spui ar trebui sa mearga. Poate ai la setari de conectivitate 3G si nu wi-fi.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai routerul tau sa al altcuiva? Daca ai wi-fi la telefon trebuie sa mearga.Numai daca nu este parolat.

| XLittleGirlX explică (pentru darrio2007):

Poi este conectat la router-ul meu sh da este parolat si da are conexiune la wifi. Si am bagat parola bine si m-a conectat ca imi apare si nu merge sa intru pe net.

| darrio2007 a răspuns (pentru XLittleGirlX):

Nu vad ce poate avea.Din ce spui ar trebui sa mearga. Poate ai la setari de conectivitate 3G si nu wi-fi.

Poate ca trebuie un Nokia mai performant de aceia nu merge sau nu esti conectata. funda.