| Juliaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare. Pe laptop-ul meu, prin wi-fi de la un vecin, care nu are parola, se conecteaza la adresa respectiva, dar nu are acces la internet. Am incercat si la o colega care avea wi-fi si s`a conectat dar la fel, nu avea acces la internet. Ce as putea face? Va rog, am nevoie de un raspuns rapid. Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are parola si se comecteaza poate exista o problema la tine
SE poate rezolva de la network conections

2 răspunsuri:
| yonela80 a răspuns:

Si semnal are?

| TCosmin a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe wifi -STATUS- apoi jos diagnose, daca nu se rezolva, este de la dispozitiv. Cred ca e cam tot ce se poate face de pe PC tau. SUCCES! Ti PWP. Daca nu, intra pe net acolo unde ai intrat pe TPU!laughing)