| jderuuu a întrebat:

Am si eu o problema, am conectat o boxa la laptop (Asus) si in acel moment acesta s-a stins si nu mai poate fi aprins. Poate cineva sa imi sugereze ceva in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| lascuiulian92 a răspuns:

Probabil ti s-a ars sursa la laptop, du-l la un service.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Un service.Problema survine de la suprasolicitarea plăcii audio care s-a ars, la care se adaugă faptul ca și laptop-ul e de ăsta făcut pe vapor(se știe că Asus-urile low end-uril în special sunt mai rău ca și chinezăriile, adică cam... de unică folosință). Succes

| K0sti a răspuns:

Ce fel de boxa?