| PATRICIAANAMARIA a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Galaxy S III Neo care face fitze la incarcat. Il bag in priza si ramane de exemplu pe 31% un sfert de ora si nici dupa ce il repornesc nu isi schimba afisajul. Cand il trag din priza de la 31% ajunge la 24% instant. Am incercat sa curat mufa si a iesit ceva praf dar nici asa nu merge. Am incercat si cu alt incarcator si tot asa. Si cand mai e in priza de la 30% coboara la 29%. Ce as putea face? Repede va rog!

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Incearca sa schimbi bateria daca tot asa face du-te la service.