| NarutoFan134 a întrebat:

Hei, TPU. Am un laptop Asus si o tableta Samsung Galaxy Tab 2. Vreau sa imi transfer pozele din tableta in laptop, dar dupa ce le conectez prin USB, intru in My Computer si nu imi apare niciun dispozitiv nou, desi il detecteaza. Cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Descarca programul asta pentru transfer de date.
Sursa:http://samsung-kies.ro.softonic.com

2 răspunsuri:
| Americanisx a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi driverul tabletei, si eu am avut aceleasi problem, ti-as sugera sati instalezi un windows de la 8 in sus.
Eu folosesc windows 10 tehnical prwei si nu am mai avut problem.
Sper ca te-am ajutat!

| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza in laptop Samsung Kies. e free si il gasesti in pagina Samsung.