| MălinaSophy a întrebat:

Azi am facut un Pawer Point la fizica si acasa la-am pus pe stic, l-am probat de 3 ori acasa daca merge si cand profu l-a bagat in laptopul lui nu a mers! Aveti idee de ce?

3 răspunsuri:
| Alisayer a răspuns:

E posibil ca versiunea ta de Power point sa fie diferita de versiunea profului.Adica daca tu ai de exemplu 2010 si profu 2003 sau 2007 nu merge. Adica merge dar trebuie sai modifici extensia.Si daca imi dai fundita iti spun si cum faci ca sa poti deschide un document facut in power point mai nou in unul mai vechi.

| maria6 a răspuns:

Sau tu ai windows 7 si profesorul XP. Mi s-a intamplat si mie, dar cu CD-ul.

| turnea2000 a răspuns:

Probabil tu ai folosit un program pe care proful tau nu are.
De expemplu tu ai program Power POINT iar prof SLIDE SOFT 7. Sau cum mi s-a intamplat si mie tu l-ai pus in stic dar poate ca proful tau nu are power point 2010 asa ca trebuie sa mai faci o groaza de lucruri ca sa-l poata vedea desi nu are acel program