| Pitiicaa a întrebat:

Cand intru pe facebook si vreau sa scriu comentarii, imi apare asta: Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards. Adica cineva mi-a dat spam. Acum cum il pot repara?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Ai fost blocata pe o perioada de timp (24-48 ore) ai scris ceva rautacios/injurii!
Asteapta cateva ore/zile happy

| Pitiicaa explică (pentru IndiferentXD):

Ok multumesc mult!

| RazvanelStefanel a răspuns:

Salut! Sunt prea multe comentari la adresa acelei persoane si nu te lasa.

| iustina12 a răspuns:

Si mie tot asa imi zice dar nah......nu stiu ce sa zic