| RaduGavrila a întrebat:

Ce trebuie sa stiu ca sa fiu in domeniul IT? Ce liceu si facultate trebuie sa fac ca sa deviu angajat la IT? Ce salariu are un angajat normal la IT? Dati-mi va rog mai multe detalii despre IT. Fundaa!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Salariul il primesti in functie de cat de bun esti, in ce tehnologii si limbaje lucrezi, unde te angajezi samd, exista o groaza de factori. Liceu? neaparat un profil mate info, iar facultati de profil sunt 2 mari si late, Informatica si Automatica si Calculatoare

| Peaches a răspuns:

Liceu- profil real specializarea mate-info. Apoi facultate

| georgetzop a răspuns:

Liceul profil mate-info si facultatea de automatica si calculatoare. Salariul este foarte bun daca esti priceput si locuri de munca se gasesc