| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
cum fac icoanele mai mari in windows xp (sunt foarte mici)
dau funda!

8 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Esti simpatic maryan 1997 stai numai pe TPU si din doua intrebari una e a ta. Poate ne intrebi cum se inchide calculatorul. Bafta.

| OnuOnulică a răspuns:

Aspect Advanced selectezi pictograma si le pui ce marime doresti.

| Athée a răspuns:

Click dreapta pe desktop si proprietati. Apoi selectezi aspect, si mai departe e foarte usor.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck
,,Intrii`` pe desktop dai clik stanga pe urma,,properties``.,,appearace`` pe urma,, fond size`` si alegi,, normal``,, large`` sau,, extra large`` love struck
Bafta ♥

| FlorinFindus a răspuns:

Deci dai pe destokp prorpietes si dai la aspect adavanced si selectezi icon (pictograma) si la size pui ce marime vrei.

| Wells873629 a răspuns:

Foarte simplu dai click dreapta pe dextop te duci la propritati dupa aia la setari si ti click apasat pe sageata aceea si le faci cum vrei.