| bigchoc a întrebat:

Hei TPU big grin
Am adăugat o persoană pe facebook la prieteni apropiati. Întrebările mele sunt dacă acea persoana poate sa vadă ca o am la prieteni apropiati. Iar cea de.a doua întrebare este legată de faptul că nu pot sa văd la tot ce da like sau comment e ceva la contul meu sau are el vreo anumita setare?
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| PublicEnemy a răspuns:

Salut! Da ea/el poate sa vada ca o ai la prieteni apropiati. Iar la a doua intrebare chiar nu stiu ce sa spunthinking

2 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Persoana poate vedea ca o ai la prieteni apropiati, nu stiu sigur daca ii trimite notificare atunci cand o bagi.

| bigchoc explică:

Mulțumesc big grin