| Izabita a întrebat:

Hei TPU big grin am si eu o mare problema. Am instalat Instagram-ul pe telefon ( Samsung Galaxy Duos S7562 ). Timp de 3 saptamani totul a fost ok dar acum cand vreau sa pun o poza imi apare ca se incarca, la un momendat se blocheaza si se restarteaza telefonul sau trebuie sa ii scot bateria pentru a porni. Ce sa fac? nu vreau sa renunt la instagram sad

Răspuns Câştigător
| Conclusion a răspuns:

Ok, aici sunt 2 posibile probleme.
1. Posibil ca telefonul tau sa aiba multe aplicatii deschise, uitate, si sa se forteze prea tare cand deschizi si aplicatia ta. Incearca sa cureti memoria RAM din cand in cand (apasand tasta meniu pentru 2 secunde, selecteaza task manager, click pe Clear ram, sau ce zice acolo).
2. Aplicatia poate fi buguita, incearca sa o reinstalezi de pe market.