| RaduGavrila a întrebat:

De ce cand intru in windows imi arata asa :
Windows xp professional sp3
Utilizator : XP
Parola :
OK CANCEL

Eu nu am bagat nici o parola sau altceva... asa mi-a aparut astazi. eu daca dau pe OK ma lasa sa intru in pc dar cum fac sa imi dispara?
Si daca dau la start sus in stanga imi arata doar numele nu imi arata si poza. Ce pot sa fac sa imi apare si poza?

P.S. nu vreau sa reinstalez windows'ul ca acu 3 saptamani mi-am reinstalat windowsul

Fundaa! Va rog raspundeti cat mai repede!

5 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Cu ce te incomodeaza asta?
Dai un system restore, intri in help, tools, system restore. Si alegi un punct de restaurare din zilele trecute. Asta e o setare aiurea care ai facut-o...

| RaduGavrila explică (pentru denyemy):

Da cum fac sa imi apara poza cand dau la start?

| paco28 a răspuns:

Intri in Log off windows... de acolo e problema...

| RaduGavrila explică (pentru paco28):

Am dat la Utilizatorul contului si la modificareaa modului in care fac log on sau log off si daca dau click imi zice asta : Servicile pentru NetWare au dezactivat ecranul Bun venit si comutarea rapida intre utilizatori. Pentru a restabili aceste caracterstici, dezinstalati serviciile client pentru NetWare