| milckey16 a întrebat:

Eu am progrramul nero si vreau pe un CD care are deja poze sa mai pun cateva pot cu nero? sau ma rog cu ce program se poate?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Buna'!
Poti cu nero 6.6.0.13.Dupa ce il descarci si il instalezi dai pe start/all programs/nero/nero ultra edition/Nero Burning rom, iar in partea stanga sus alegi CD sau DVD, apoi dai in partea dreapta pe New si apoi dai pe "continue multisession disk".
Sper ca am putut sa te ajut.

4 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Da dar daca ai cd/dvd rw

| IonelaNela97 a răspuns:

Desigur ca poti cu Nero, pentru ca nu conteaza daca mai pui poze "in caz ca mai ai spatiu! ".

| PufulethePuffy a răspuns:

Daca ai deja poze p acel cd nu mai poti pune altele cu niciun programtongue

| RaLuCuTzA_6036 a răspuns:

Poi nu se poate cu nici un program odata ce ai facut CD-l nu se mai poate daca aveai un card sau ceva de genu` se putea dar asa nu :-d :-x