| Norocknolife a întrebat:

Hei TPU, mi-am cumparat un mp3 serioux-C7MP si il am de 4 zile, totul a mers perfect pana ieri, ieri cand l`am bagat in PC pentru a`l incarca mi-a aparut jos in stanga ceva legat de driver, iar PC`u; nu`mi mai recunoaste mp3`ul, cand bag mp3`ul imi apare folder`ul F, acolo imi e muzica din mp3 dar cand dau click nu ma lasa sa intru in folder straight face ce trebuie sa fac?sigh dau fundita, restul voturi!puppy dog eyes.

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Reinstaleaza-driverul.mergi pe pagina de internet a producatorului si descarca driverul pentru modelul tau de dispozitiv.instaleaza-l da restart la pc si ar trebui sa mearga. daca ai cd-ul cu deriverul atunci instaleaza-l direct de pe cd