| CrissNico a întrebat:

Nu ignorati va roghappy
Am prostul obicei de a asculta persoanele din jurul meu atunci cand sunt prin oras sau mai stiu eu unde oricum in fine nu asta conteza...
Eram intr-o zi prin oras si am auzit un tip care ii spunea unei tipe sa ii trimita ea cerere de prietenie pe facebook ca el nu poate acum deoarece a trimis prea multe sau ceva de genuhappy
Mie nu mi s-a intamplat sa nu pot trimite o cerere de prietenie.

Deci ai un anumit numar de cereri pe care ai voie sa le trimiti intr-un anumit interval de timp, s daca da cate? E doar o curiozitate happy Cine imi raspunde primaste FUNDA happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca numarul maxim de cereri pe zi ar fi zece. Ce stiu concret este ca la 5000 de prieteni nu mai poti face altii.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca trimiti prea mult intr un timp scurt iei un ban de la facebook si nu mai poti timp de 30 zile sa trimiti alte cereri