| PshihopaticKid a întrebat:

Hei tpu.Pentru a descarca sau instala ceva pe telefon trebuie sa adaug un cont google.Imi puteti explica pentru ce trebuie sau daca trebuie sa platesti si chestii de genul? Fundaa:3

Răspuns Câştigător
| Ghostplayer a răspuns:

WoW nu trebuie sa platesti nimic asta e pentru ei asa ca... Nu platesti nimic stai calma si fa-ti contul...Dai bani doar daca iei aplicatii care costa bani.Fa-ti contul ca nu dai bani. Funda? big grin

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu bagi numar de card de credit in el, n-are cum sa-ti ia bani, caz in care contul Google e gratuit.