| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei, TPU! Prietena mea cea mai buna si-a uitat parola de la Facebook. Stie cineva vreo` metoda cum sa o aflebatting eyelashes?

Va rog sa nu incepeti cu nu "afli parola la nimeni" ca eu chiar vreau sa o ajut. eu una stiu cum e sa pierzi o parola la ceva. nu la Facebook ci la mess. dar o inteleg big grin

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Bună, scrie sus când intri Ţi-ai uitat parola? dai click acolo și după completezi ce ți se cere și dai caută și după scrie resetează parola.
Sper că te-am ajutat. happy

| blee a răspuns:

Scrie undeva sus sub locul unde se logeaza ''ti-ai uitat parola?'' dai click si isi scrie apoi in prima casuta emailul si va primi un email in care are un link si isi va reseta parola