| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU puteti sa-mi spuneti vedeti eu am o problema cind intru in gogle chrome, ori mozila si stau o leaca mi se inchid automat opoi peste trei secunde se aprind la loc am sters gogle chrome dar tot acea poveste a ramas puteti sa-mi spuneti ce sa fac va rog. FUNDA

1 răspuns:
| Bulbucel a răspuns:

Daca ai probleme cu Google Chrome sau Mozila, deci nu poti intra in aceste browsere, intra in Internet Explorer pe care cred ca-l ai in pc si descarca Opera, eu folosesc Opera si sunt foarte multumit, nu face figuri si chiar functioneaza bine.