| Lunaris14 a întrebat:

Hei TPU spuneti-mi si mie cum fac sa schimb numele si e-mailul de la facebook ca am pus e-mail de facebook si nu ma lasa sal schimb nici numele nu ma lasa va rog ajutati-ma dau funda crying

Răspuns Câştigător
| CioOpAciOoPss a răspuns:

E foarte simplu sa schimbi numele. Tot ce ai de facut e:
1. Du-te pe profilul tau.
2. In dreapta sus ai o sagetuta care iti arata in jos. Dai click pe ea.
3. Selectezi de acolo: "Setarile contului"
4. Iti va aparea o pagina pe care scrie mare: "Configurarile generale ale contului"
5. In primul camp iti va aparea : "Nume" si numele tau. Dai click si iti vor aparea de completat 3 campuri. Scrii acolo numele pe care ti-l doresti.
6. Dupa iti va aparea mai jos un alt camp in care scrie: "Pentru a salva setarile...", iti scrii acolo parola.
7. Dupa ce ai terminat de facut tot de mai sus, trebuie doar sa dai click pe "Salveaza modificarile"
Atentie: Nu ai voie sa-ti schimbi numele decat la un interval de 24 de ore.
Funda?

2 răspunsuri:
| Klews a răspuns:

Vrei sa-ti zic sau sa-ti schimb eu?
Daca ai schimbat numele de mai mult de 5 ori, nu il mai poti schimba decat in variantele precedente.Detaliile trimite-le prin mesaj si voi vedea ce as putea face.

| luck96 a răspuns:

Ai incercat la setarile contului nu? acolo langa "acasa"