| Ardei87 a întrebat:

Va rooog mult sa ma ajutati ca nu mai pot. Deci am un router Tp-Link wr740n si de o saptamana nu mai vrea sa functioneze ..adica prima data cand am vazut asta, i-am dat niste resetari din fabrica si a mers, dar acum iar nu vrea. Nu stiu ce sa mai fac..nu ma pricep prea bine la instalare. Multmesc mult. Fundaa

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca i-ai facut aiurea firmware upgrade s-ar putea sa nu mai mearga deloc.

| Ardei87 explică (pentru doctorandus):

Nu i-am facut nimic.dar ma enerveaza ca daca acum il instalez sa zicem ca face conexiunea si merge ok. functioneaza doua, trei zile sau cateva ore si apoi cade conexiunea din senin. Si asta ma enerveaza..ca si prima data tot asa a cazut conexiunea din senin.

| helpfriends a răspuns:

Salut!
Uite aici configurarea routerului detaliu cu detaliu.
http://www.mygarage.ro/......r740n.html