| Myhay619 a întrebat:

Vreau sa instalez un joc cu Daemon Tools si nu imi apare in coltul din dreapta jos,cum pot face sa imi apara sau daca nu, cum pot instala in alt mod jocul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde ce versiune de Damen Tools ai. Daca era trial poate a expirat trialul. Sau poate e o versiune mai veche. Dar apasa dublu clic pe joc si dupa du-te in My computer sa vezi daca tia montat imaginea. Daca nu merge instaleaza alta versiune de Daemon Tools