| anonim_4396 a întrebat:

Heihappy unde gasesc pozele facute cu webul? am descarcat programul iSurveill si nu stiu unde sa le caut! va rog! dau funda!happy

2 răspunsuri:
| DarkMirror a răspuns:

Dezinstaleaza programul. Oameni buni, numai instalati programe aiurea ca ocupa spatiu. Pozele sunt de obicei in My Documents, My Pictures sau in discu cu windowsu.

| Nairam17 a răspuns:

Prin Local Disck C ar trebui sa se salveze (Users sau un folder specific creat de program), ori poate chiar in folderul unde ai instalat programul respectiv tongue