| danut93 a întrebat:

Heii!:)Am gasit urmatorul tutorial in photoshop,insa e putin cam detaliat, cu multe informatii nefolositoare care mai mult incurca decat sa ajute.Stiu ca e exagerat tocmai de aceea nici nu ma prea astept sa primesc vreun raspuns care sa ma ajute,dar cine stie:Dpoate e cineva dispus si vrea sa ma ajute, sa explice putin mai bine acest tutorial.As fi foarte recunosctator!
Funda plus Vot!:-*

Aici e linkul de la tutorial.
http://photoshoptutorials.ws/......-shot.html
Multumesc anticipat!:-*

2 răspunsuri:
| SmithZack a răspuns:

Tutorialul este foarte bine explicat, daca stii putina engleza e foarte usor.

| danut93 explică (pentru SmithZack):

In mare parte inteleg si eu..insa ajung la anumiti pasi in care imi iese ceva cu totul pe dos decat ar trebui.