| CezXD99 a întrebat:

Heii!
Am nevoie de ajutor. Cum pot sa pun un video pe youtube ( cum il pot edita, sa pun efecte etc) cam tot ce au videourile muzicale.
Explicati cat mai clar.

2 răspunsuri:
| username010000000 a răspuns:

Trebuie să ai cont de YouTube
2 daca ai te duci la profil si iti apare in fata ca la facebook unde il pui pe net
3 daca vrei sa pui efecte trebuie sati alegi undesa luctezi : AdobleFlash, Power Point, PhotoShop, lucreaza(pune efecte)în care te descuri cel mai bine dintre ex. date de mine

| Leon_Ciprian_1995 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vn4dydljCoU. Aici ai un tutorial si efecte poti sa lucrezi cu PhotoShop este cel mai bun. Daca vrei si efecte si muzica preferabil este PowerPoint. Sper ca te-am ajutat.