| Smiiiilee a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare: De ce atunci cand incerc sa intru pe inetrenet imi apare : Eroare DNS? Am instalat deja Orange internet.

P.S: Am Samsung Star 3

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Trebuie sa ai o iconita cu doua sageti una in sus si una in jos in bara de sus, daca ai acea iconita inseamna ca nu ai setarile pentru internet la telefonul tau. http://www.orange.ro/setari-telefoane/ aici trimiti numarul de telefon si iti vine un mesaj de configurare care iti configureaza telefonul pentru internet, tu doar trebuie sa dai click pe mesajul ce iti vine pe telefon si ti se activeaza netul.

| Smiiiilee explică (pentru RB26DETT):

Am facut deja asta... Si tot nu merge. Si cand dau pe iconita aceea imi zice pagina inexistenta...

| RB26DETT a răspuns (pentru Smiiiilee):

Poate nu ai internet activ pe telefon tongue