| IrinaSinzianu a întrebat:

Heii! Am un LG Optimus L5, si nu stiu cum sa fac print screen, am android 4.0.3! Ma puteti ajuta? puppy dog eyes Mersi mult. :*

Răspuns Câştigător
| Tanya_Cristina_1992 a răspuns:

Si eu si LG L5, nu merge ca l iphone cum zic cei de mai sus, ci astfel: tii apasata tasta de volum jos si in acelasi timp si tasta de blocare, dar vreo 2-3 secunde. Succes! :*

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Butonul blocare + home. Cel putin asa ar trebui sa fie.

| IrinaSinzianu explică (pentru Jipa95):

Nu merge, am facut si asa si se blocheaza telefonul adica intra in standby cum ar veni. big grin

| Anduuu10 a răspuns:

Pai la majoritatea telefoanelor este in felul urmator:
Tii apasat pe butonul care stinge si butonul cu care iesi in acelasi timp vreo 3 secunde. Vorbesc (butonul cu care iesi) de cel de jos...nu stiu daca intelegi, adevarul este ca nu stiu cum arata telefonul, dar asa se face cam pe la toate.