| CatalinneWilliam a întrebat:

Am un proiect la Tehnologie. Sa fac ceva din pachete de tigari, scobitori, chibriturithinking sau orice in genul... Ceva idei?:-s Am mare nevoie

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ciao! o cunostinta a mea a confectionat din scobiori o masina de epoca (in miniatura bineinteles) care e minunata dar destul de greu de confectionat! Din pachetede tigari poti face robotei happy sau căsuțe happy

| balcan a răspuns:

Construieste o casa pe un placaj de traforaj ca iese misto, am facut eu cand eram mai mic

| Cosmin1992 a răspuns:

Casa / robotzi/ pusca de vanatoare sau sniper/ masina/ sabie/ avion/ un arici/ un dragon

| enamel a răspuns:

Un orășel în miniatură. Căsuțe din cutii si etc. pe o placă mai mare.