| Șincari_Mihaela_1999 a întrebat:

ce faceți TPU? ^_^ Uitați. am nevoie de un program sau nu știu ceva ce aș putea să mă conectez sau să partajez fișierele de pe calculator pe telefon fără cablu USB sau bluetooth. please, chiar am nevoie de ajutor :*

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

TeamViewer
Instalezi in pc si in smartphone.Transferul de fisiere se realizeaza prin conexiune la net.

| Șincari_Mihaela_1999 explică (pentru MskDesign):

Și cum pot partaja fișierele pe telefon? Aplicația mă lasă doar să intru pe laptopul meu de pe telefon.

| MskDesign a răspuns (pentru Șincari_Mihaela_1999):

Pentru a face transfer de fisiere de pe telefon pe laptop in josul ferestrei la tel ai scris partajare fisiere. Apesi acolo si iti alegi ce vrei sa partajezi dupa care iti va cere id-ul si pass.
Pentru a face transfer de pe laptop pe tel ai nevoie sa instalezi si team viewer quick support de pe playstore.