| gabytza_5020 a întrebat:

Heii...cine imi poate spune si mie un laptop bun pentru poze muzica jocuri memorie buna etc. funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca alegi unul de pe acel site poti folosi voucherul 6WXBQPKQ si primesti o reducere, cat sa ai transpotyul gratuit si alti cativa leuti

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Zi cati banuti ai.

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Depinde de banuti, poate ne zici pana la urma. oricum, la un buget mobil, ai avea aceste 2 optiuni-pentru ce vrei tu- http://www.pcgarage.ro/......e-premium/ care are o placa video puternica, duce inca un lcd si un monitor in acelasi timp, reda usor full hd si 3D(pe un tv3d). Sistemul audio este performant, avand si suboffer. Sau asa, mai elegant si mai subtirel, dar fara suboffer, dar la fel de performant http://www.pcgarage.ro/......10m-21ghz/

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Daca alegi unul de pe acel site poti folosi voucherul 6WXBQPKQ si primesti o reducere, cat sa ai transpotyul gratuit si alti cativa leuti

| furios4you a răspuns:

Hp-urile

| danielcretu1980 a răspuns:

Asus sau Acer. netbook. oricare.
pret foarte bun, memorie buna.

| gabytza_5020 explică:

Cam la 700 de euro!

| gabytza_5020 explică:

Da de laptopul Sony VAIO CR Series Notebook ce parere aveti?

| gabytza_5020 explică:

Dar de laptopul Sony VAIO CR Series Notebook ce parere aveti?

| gratielacrin a răspuns:

Asta ar fi o alegere buna http://www.altex.ro/......6470m-gri, dar depinde ce buget ai fireste, sunt multe optiuni...