| Sw3eTy3 a întrebat:

Heii`.De ce imi apare pe facebook ca m-am jucat "jocul adevarului" cand de fapt eu nu ma joc.Si posteaza la altii ca si cum as fi raspuns eu la intrebarile acelea. Fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Poate ca ai intrat din greseala pe el, sau iti mai poate aparea din cauza ca prietenii tai se joaca si iti trimit cereri

| IrishCream a răspuns:

Si eu patesc la fel! :-|

| cookie14 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi parola happy si eu primeam dar mi-am schimbat parola si acum nu mai primeschappy sper ca te-am ajutat:*

| Badarau_Codruta_1995 a răspuns:

Pai verifi-cati contul poate cineva iti stie parola fe facebook a intrat si s-a jucat in numele tau si acum nu poti face altceva decat sa iti schimbi parola de facebook