| GiiaaBăă a întrebat:

De ce nu pot sa imi schimb tema la tumblr? Nu se salveaza si scrie "Whoops". Ma enerveaza foarte tare. Am sters tema pe care o aveam si am salvat si a mers, apoi cand am pus alt html nu se salveaza. Si cand intru pe tumblr-ul meu nu apare nimic, e pagina alba. Ce fac?

1 răspuns:
| madyddd a răspuns:

Si eu am patit la fel.
Nu inteleg insa de ce la tine nu se salveaza. Sigur, atunci cand ai dat copy la alt html l-ai copiat pe tot? E posibil sa-ti lipseasca ceva la el.