| b342 a întrebat:

Heii! straight face
Deci, am dezinstalat messenger 10, ca sa-l instalez pe 11.5. Cand se incarca, mai pe la sfarsit, apare chestie pe care scria gen: A network error. sau ceva de genu'. Am umblat la 'net. era ok. Am instalat iar pe 10 de pe un site, si cand sa ma loghez, mi s-a blocat. si nimic! straight face
Ce pot sa fac?
Multumesc.

1 răspuns:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Dezinstaleaza din nou, sterge si fisierul yahoo din program files, apoi descarci mess de pe yahoo Romania, daca mai ai probleme, dai clic pe mesenger, sus in stanga, si setezi conexiunea