| JulietteJokes a întrebat:

Heii!
Deci am o intrebare...care necesita raspuns!laughing
Am router de la Romtelecom...si am net pe PC prin cablu la el,iar pe laptop eram conectata tot la el,dar azi i-am dat un restart la router sa ma conectez cu telefonul si a mers.Din pacate dupa aceasta actiune prosteasca, care pentru a mea uimire a functionat bineinteles ca totul s-a sters.Am configurat chestiile alea la PC cu pana mea...username password,in fine cine stie despre ce vorbesc stie,dar laptop-ul nu mai vrea. Dupa ce ii dau conectare la reteaua mea proprie de wireless,bag parola etc., mi se incarca el pe acolo, dar in final imi apare "Windows-ul nu s-a putut conecta la aceasta retea".Ce mama lui are?happy
Funda celui care imi da un raspuns care a imi foloseasca.
P.Sbig grinupa ce mi-am luat modem-ul "am tras" mult cu laptop-ul sa il pot conecta.
P.S:Alt P.S? Se pare ca da! Bun deci scuzati-ma ca pun intrebarea in aceasta categorie.
Deci

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Of of of e greu, mai bine chemi pe cineva pe care cunoști să te ajute, și care să știe cât de cât despre calculatoare.

| JulietteJokes explică (pentru Azµre):

Pai am chemat pe cineva ..care a facut o retea cu numele meu...si chestia aia 198...etc. si a mers thinking Am facut si eu treaba asta.Ei bine se pare ca am retinut cate ceva, dar mi-a zis aceeasi chestie persoana respectiva.Probabil ca il voi chema din nou Cu un suc!

| Azµre a răspuns (pentru JulietteJokes):

Asta e acum ce să îi faci. Mult Succes!

| JulietteJokes explică (pentru Azµre):

Ma gandeam..eu ca o sa fie mult de lucrulaughing. Trebuia sa-mi fi trecut prin cap doar sa il opresc! Oricum mersii ca ti-ai luat din timp sa imi raspunzi.Banuiesc ca nimeni nu ma poate ajuta iti dau funda.

| Azµre a răspuns (pentru JulietteJokes):

Te-ai descurcat asta e bine. Bravo ție!