| bombonsyou a întrebat:

Heii...stie cineva cu experienta in domeniul site`ului SunPhoto cum fac sa maresc poza de profil[adica sa apara mai mare poza pe care vreau eu s`o pun la profil] pls ajutor urgent! Sorry de categoriie >:"

2 răspunsuri:
| Shadowcat a răspuns:

O poti face doar cu o poza din albumul tau de pe Sunphoto. duci curosrul la poza dai la modifica si jos e Alege ca avatar / poza de profil.si dai click!

| IngridTomlinson a răspuns:

Nu poti sa o maresti asa apare mica! uite nici mie nu imi merge sa o mai maresc: http://princessa.sunphoto.ro/