| BumtSii a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o nelamurire. Prietena mea mi-a trimis internet pe mobil cu ajutorul optiunii aceea cadouri pentru prieteni sau ceva de genu ( apelezi la *100# etc) si am primit 15 MB pentru internet pe mobil. In fine. Am primit sms`ul ca s`a activat netul, ca am primit 15 MB dar mi-a zis ca o sa primesc un sms cu setarile, configurarile si sa instalez nu stiu ce, sa dau salvare sa inchid telefonul si sa-l repornesc iar. Dar de 1 ora tot astept si nu am primit sms`ul crying ce sa fac? i-am trimis si eu prietenei mele net, dar ea a primit imediat sms`ul cu configurarile si ii merge sa intre pe net. Mie nu crying ce sa fac?

dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| imposiblegirl a răspuns:

Pai apelezi 444 si cand zice robotu' pentru aflere credit apasati unu u scrii direct 613

3 răspunsuri:
| ntzntz a răspuns:

De aici poti sa ceri setarile inca odata.
http://www.orange.ro/setari-telefoane/
Daca nu le primesti nici acum incearca sa suni la relati cu clienti.
Salut

| unicka a răspuns:

Pai apeleaza 444 si dai la meniu configurare si de acolo te indruma sa iti poata retrimita setarile, succes!

| Kira_8211 a răspuns:

Restarteaza telefonul si uitate din nou la mesaje sau parcurge din nou pasi sunand iari la *100#