| Vannne a întrebat:

Heii TPU! Aş vrea să-mi fac si eu un blog sau un site. Îmi puteţi da şi mie cateva linkuri unde imi pot crea unul care sa nu coste nimic. Şi mai vreau si nişte sugestii de nume de bloguri.
Dau fundiţăă!

7 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Incearca imcreator.com. E gratis! Depinde despre ce vrei sa fie blogul. Raspunde-mi despre ai vrea sa postezi in blog. Astept raspuns!

| GabyB94 a răspuns:

Incearca sa ti-l creezi cu, fa-ti un site personal (il administrezi ca pe un blog, dar arata mai fain) http://www.webnode.ro/

Titluri:
-Ganduri in vant
-Vise in cuvinte
-Scrisori catre nimeni
-

| Vannne explică (pentru GabyB94):

Dar e 100% gratuit?

| GabyB94 a răspuns:

Da, au si modul 100% gratis si e destul de bun - ai spatiu de stocare destul de mare daca vrei sa pui doar cuvinte si cateva poze.

Desigur ca au si varinata contra cost, dar toate platformele o au.

Oricum nu te pot taxa pentru ceva ce nu comanzi si si atunci trebuie sa confirmi tu plata si ei nu te pot forta sa platesti daca nu vrei.

| Vannne explică:

As vrea sa postez pe el compuneri create de mine.

| Vannne explică:

As vrea sa postez pe el compuneri create de mine!