| Liana12 a întrebat:

Heii TPU :*! De unde pot sa downloadez Yahoo! Messenger 10 puppy dog eyes! Dau funda >:big grin.

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Scrii pe google: free download Yahoo! Messenger 10

big grin

| Flaviucu a răspuns:

Google.ro>> download yahoo messenger 10. Bafta

| irbis a răspuns:

Scuze, dar ai incercat macar sa cauti sau ti-a fost prea lene sa tastezi "yahoo messenger" in google? In timpul care ti-a luat sa scrii intrbarea asta si sa astepti raspunsul ai fi putut de mult sa fi gasit, descarcat si instalat messenger. La ce-ti trebuie internet daca nici macar nu stii sa gasesti ceva atat de simplu? Din nou, imi cer scuze, dar trebuia s-o spun.

| Liana12 explică (pentru irbis):

Da, am cautat si am gasit numai 11.5 straight face

| irbis a răspuns (pentru Liana12):

Ai incercat "yahoo messenger 10"?

| Liana12 explică (pentru irbis):

Da, si tot 11 aparea laughing) Oricum am rezolvat big grin

| irbis a răspuns (pentru Liana12):

Chiar ca da. In cazul asta chiar imi cer scuze pentru ce am spus, dar ai fi putut sa mentionezi asta in intrebare. Ai fi putut evita multe raspunsuri nefolositoare.

| Puffulets a răspuns:

Mersi pentru fundita:*:*

| Liana12 explică (pentru Puffulets):

Nu ai pentru. ce :*

| B3happy a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/win/ Dai pe download now si mai departe e usor :)

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

De pe www.yahoo.com.de unde alt undeva? Si chiar daca dai la cautare pe google ce vrei tu si anume "yahoo messenger 10", tot acolo te trimite, adica pe site-ul lor! Bafto dello delloooo!

| Fisk97 a răspuns:

Dupa google laughing