| LeeJiEun a întrebat:

Heii TPU...love struck
Am o intrebare pentru cei care se pricepe la IMVU...
Vreau sa fac banii cu conturi...adica dau la cineva un cont si imi intra pe el si imi face 5 chaturi si imi da 1, 500 credite.Eu tot am incercat dar nu imi merge si la altcineva merge...mie de ce nu? explicati-mi va roog cum sa fac sa imi mearga.sad dau fundita.happy

Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Heii ` Nu stiu poate nu ai facut bine conturile! Dami add snooky.chocholate sa te ajut. Si eu am avut conturi pe Imvu daar acum nu mai joc. sad Sii ca sa iti mearga toate creditele sau mai multe ( eu asa fac ) spune-i sa-ti dea 10 chaturi! puppy dog eyes si iti vin cu 500 in plus. Iar dupa 1 sapt - 1 luna nu iti mai merg conturile si apoi fcai cu myy tot 1500 in aceeasi zi! Nu e greu damii add si o sa iti explic mai multe FUNDA?:3

1 răspuns:
| LeeJiEun explică:

Scz...ma doboara romana nu bagati de seama greselileeerolling on the floor)) se pricep* pardoonlaughing