| LittlebaaXd a întrebat:

Heiii all :x am un telefon de vreo 4-5 luni :)) era preferatul meu :X pana cand intr-o zi l-am bagat in apa:( fara sa vreau. :(! Si n-a mai mers de atunci, acum vad ca merge. dar faza e ca e display-ul alb. e tot alb. ce are? ce sa ii fac sa isi revina? l-am dus la o fata de e cu telefoanele la cosmote. si a zid k trebuie sa schimb display-ul dar cica display-uri ca asta pe care-l am eu nu mai sunt :-j. iar in alta zi l-am dus la reparat. dar nu i-a facut nimic:| http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:88&tx=53&ty=61 genul asta de tell am eu :) va rog dati`mi rasp. ce sa fac. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Intra pe www.okazii.ro si gasesti depanare de mobile gasesti si display Poti sa il mariti tot pe okazii si cumperi unul in mintile lui
bafta