| elisabethia a întrebat:

Dintre Dell si Asus care este mai bun?
De exemplu eu as dori ceva asemanator cu acest laptop http://www.pcmadd.com/laptop-dell-inspiron-15-n5050-n505 012.html
Si in magazinul PcMadd pot plati jumatate din suma la achizitia laptopului si jumatate in rate?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asus! La ora actuala Dell si Toshiba sunt printre cele mai proaste! Cea mai mare prezenta in service! Asa ca fereste-te! La fel si Acer, deci atentie. Recomand Asus, Lenovo, IBM, HP!

| kar1GaNNN a răspuns:

Dell, e mai bun si e mai raspandit.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Depinde foarte mult de laptop, intre cele doua marci as merge pe DELL, mai ales daca este un model de un an sau doi ani. Stiu ca cei de Asus au implementat un nou sistem de racire pentru ultimile tipuri de laptop. Daca nu mergi pe ultima varianta alege Dell. Se recomanda stand cooler sub el, pentru racire optima (cand e folosit acasa). Bafta!

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Vezi ca e refurbished gen mana a doua :)).
Mai bine il iei peasta http://bit.ly/1joDYnz mai slab dar nou si il poti lua in rate fara dobanda