| anonim_4396 a întrebat:

Hellllllp!
1) Am un cont de youtube mai vechi, unde am un film cu 900 de vizializari si vreau sa-l copy pe un cont mai nou cu tot cu vizualizari! Cred ca nu se poate, asa ca plzzzz ajutati-ma sa fac vizualizari la contul nou!
2) Uneori pe youtube dap ce se termina un film incepe automat altu, si vreau sa fac si eu asta cu fiolmele mele! CuM? DAU fundita! VOT SI CE VRETI VOI!

1 răspuns:
| katalyn27 a răspuns:

1.nu poti sa muti filmuletul de pe contul vechi cu tot cu vizualizari, si ce ca are 900 vizualizari? vizualizarile se fac usor depinde ce pui la tag si depinde despre ce e acel filmulet, sau ti le faci singurlaughing, deschizi acel filmulez de 900 ori laughing.
2.acela este un playlists, crezi si tu unu cu filmele tale si gata.