| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am downloadat si eu The sims 3 world adventures. Problema e ca de fiecare data cand pornesc jocul, cand intru intr'un oras sau o familie, se inchide si revin la windows. Am vazut pe net ca si originalul a avut probleme la fel. Vreo idee pls? K nu stiu ce sa ii mai fac

4 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Schimba craku, poate are el ceva.

| bestmusik a răspuns:

Probabil procesorul e de vina.Nu se incadreaza in cerintele minime ale jocului, e mai slab.

| Florin_4402 a răspuns:

Ai putea sa ne spui si noua ceva componente ala PC-lui

| Cherisheverything a răspuns:

S-a rezolvat problema, era de la crack happy multumesc oricum.