| Dana a întrebat:

Hello.Am nevoie de un pic de ajutor! Cineva mi-a dat pe un stick niste poze, dar nu se deschid toate pozele? De ce? Si ce pot face sa se deschida? Va rogg! Dau funda♥

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acelea care nu se deschid vezi ce format sunt. Schimba-i terminatia de la poza in.jpg.

| Dana explică (pentru neluL):

Cum?

| neluL a răspuns (pentru Dana):

Da click dreapta pe o poza care nu se deschide si apoi click pe ->Proprietati, aici in prima linie iti scrie in ce format este poza. Spune-mi si mie ce format nu se deschide.

Da click de doua ori pe numele pozei pana se albastreste si apoi schimba terminatia care o are in.jpg si apoi da un click oriunde pe langa poza. O sa primesti un avertisment dar ignora-l.