| CentyLox a întrebat:

Hello, am un laptop K413EAB Asus vivobook 14 pe care as dori sa montez un IPS de dimensiunea lui cu acelasi pin layout dar de la alt model tot Asus. Intrebarea este, se poate monta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca mufarea se potriveste, atunci ai sanse sa functioneze.

| sierra1 a răspuns:

Sigur merită efortul? La de două ori din cât costă ECRANUL (nu ips-ul!), iei laptop nou

| CentyLox explică (pentru sierra1):

Este la 400 lei, plus il iau mult dupa mine si fac si editare foto, nu as vrea un display pe usb c portabil ca ocupa spatiu si curent mai mult