| dakrismak a întrebat:

Hello. am un telefon mobil Sony Ericsson cedar j108i si vreau sa aflu cum pot sa imi pun pe telefon theme flash? am incercat sa descarc theme cu meniul schimbat dar meniul tot nu se schimba. la fel se intampla si cand descarc theme pentru Sony Ericsson elm j102i. vreo idee? funda! big grin

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca sa pui flash nu ai nici o sansa. Trebuie ca telefonuls a aibbe cid 52 de preferat, maxim ci53 pentru a realiza ce vrei tu. APoi trebuie sa intrii in system la telefon, si erau niste foldere, unde copiat. Eu nu mai stiu exact ca nu am mai pus teme flash pe telefoane Sony precum alea de 1 an juma

| dakrismak explică (pentru sltlp):

Auzi... faza ca nu am nicio sansanu exista. pentru ca stiu ca se poate. uite aici :) http://www.youtube.com/watch?v=tFnthEfFErU

| PяInCєSs a răspuns:

Www.mobileheart.com/cell-phone-themes

de aici imi scot eu mereu, deci sunt bune 100%

| dakrismak explică (pentru PяInCєSs):

Ai Sony Ericsson cedar?

| PяInCєSs a răspuns (pentru dakrismak):

Nu, dar le-am tot schimbat (telefoanele) si mereu am scos de pe acest sitehappy Ti-l recomand cu incredere.