| simona_1560 a întrebat:

Hello... apelez la voi in legatura cu o problema.am achizitionat de curand un telefon samsung s 5560.insa am o problema.atunci cand vreau sa pun o imagine de fundal imaginea se salveaza prea mare.nu merge sa o decupez [ cine are telefon la fel probabil stie la ce ma refer] va rog sa ma ajutati sa descopar cum functioneaza.pentru ca ma chinui de ceva ore si nu reusesc.va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| simona_1560 explică:

Am incercat...dar nu merge...crying(

| simona_1560 explică:

Plus ca...mai am o problema... daca transfer poze facute cu aparatul digital pe telefon nu mi le vede straight face ce se intampla? ce poat face?crying

| Andreea_1184 a răspuns:

Cand dai sa salvezi imag iti apare imag cu un chenar incearca sa faci chenarul mare ca poza.