| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Aș avea nevoie de o părere. Vreau să îmi cumpăr o tabletă, undeva până în 1500lei. Fiind studentă mă interesează mult să am posibilitatea să îmi iau notițe scrise de mână și să pot face desene ( și nu, nu vreau o tabletă grafică) și memoria (măcar 64GB). Am nevoie de o tabletă ok deoarece nu am de gând să o folosesc doar pentru facultate. Îmi place mult, spre exemplu iPad 9, dar mă gândeam că ar putea fi variante cel puțin la fel de bune și la un preț mai mic. Recomandări? happy

1 răspuns:
| RadioEREVAN a răspuns:

La pretul asta, si sa faca si toate cele..doar tableta ecstasy e mai ieftina decat iPad-ul. Radem, glumim, dar handwriting precis doar IPad poate. Apple e singurul brand unde touchscreenul e precis intotdeauna.