| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Hello! daca am avut spatiul de la icloud plin si de 3 zile nu am mai primit niciun email din cauza asta, acum ca am dat upgrade si am spatiu, cum fac sa recuperez email urile pe care trebuia sa le primesc? e un email foarte important de la facultate si nu dau nici de ei sa mi l trimita iarcrying(( le am scris si celor de la Apple da nu cred ca ma vor ajuta

1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

Nu cred ca poti sa mai primesti niste emailuri care au fost trimise dar nu au fost primite datorita spatiului. Cel mai bine tot Apple va clarifica situatia.