| LaviniuA a întrebat:

Hello! Exista laptopuri la 1000-2000 ron cat de cat ok pentru browsing?
Ma intereseaza sa nu se strice repede happy

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Caută pe site-ul Altex laptopuri ASUS. Ceva decent găsești de la 1700 lei in sus.

| lpavel a răspuns:

De stricat nu se strica ca au evoluat, cat despre browsing orice cazan este bun!

| Dismally a răspuns:

Pentru navigare pe internet orice laptop este bun. Chiar daca e mai ieftin, ii instalezi un linux si o sa mearga ok.
Tine-l pe birou daca vrei sa nu se strice prea repede. Nu pe pat, nu pe covor sau alte locuri in care nu se va putea raci cum trebuie.

| vidiinho a răspuns:

Exista, cum e acest Lenovo cu dispaly IPS (culori foarte bune), full hd, 16gb ram, 512gb ssd, procesor cu 6 nuclee si placa video integrata pe care mai poti juca cate un joculet, l-am recomandat unui coleg de munca si e tare multumit
https://www.pcgarage.ro/......os-sand-1/

Ai vreo 20 lei reducere cu voucherul - C6R5CBBP (se introduce in partea de jos a cosului)

| NLS a răspuns:

Exista multe modele sub 2000, dar nu poate garanta nimeni ca nu se vor strica.
Depinde mult de noroc.
Cel indicat de vidiinho e mai ok, chiar daca are procesor mai vechi.
La laptopurile ieftine, RAM-ul a devenit aproape imposibil de upgradat, si 8 GB (recomandarea lui gabicoo) e putin, foarte putin pentru ziua de azi.