| εмiLч97 a întrebat:

Hello happy
M-am gandit intr-o zi sa imi iau Sims. Si am aflat ca extensiile acelea (Pets, Season etc.) merg doar cu Sims 2 originalul. Bun bun, am gasit la Altex SIMS 2 DOUBLE DELUXE ce contine 2 Dvd Sims intr-unu' singur. Si am vazut ca ar contine Sims 2 simplu, Sims 2 Nightlife si inca unu. Intrebarea este: Daca imi iau acest sims(double deluxe) o sa ma pot juca pentru am vazut ca nu scrie pe el EXPANSION PACK. Si poate va intrebati de unde mi-am dat seama ca ar contine Sims 2, Sims 2 nightlife si inca unu. simplu: dupa coperta.
Astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| ARF a răspuns:

Eu am deluxe si mai am pets, nightlife si season...Deci merge happy